Команда LUTSK GORILLAZZZІнтрерв"ю з засновником LUTSK GORILLAZZZ 


        Все почалось з того, що у 2008ому році я побачив фільм MASH (2007) і дуже захопився. Я думав що це прості собі хлопці просто катають як придурки на коротких українах. Це мене захопило і я загорівся мати такий же вєл. Без нічого лишнього, без передач, на тонких колесах. Тому перший мій вєл з того роду це сінгл. Одна передача, одне гальмо. З цього все почалось. Тоді я дізнався, що таке фікс, глухар, пряма передача. І помінявши колесо і знявши гальмо зібрався перший фікс. Це була осінь 2010ого. 


Про заснування і формування

        Мою ідея підхопив мій друг\однокласник Василь Струк. Він теж загорівся. Відтоді і почав формуватись фіксед гір у Луцьку. Ми постійно катали по місту і за місто. Після того як поїхали на другий Критий ровер, появився стимул до якихось регулярних тренувань. Це закінчилось тим що пік даної тусовки був у 2013 році. Коли за одне тренування ми проїдзджали біля 100 км і врезультаті махнули своїм ходом в Одесу на Фіксед Вікенд.


Про майстерню

        Питання збирання і ремонту вєлів було завжди. Тому що бажаючих їздити на глухарі було багато і вони просто не мали навиків і інструменту шоб їх зробити. А компліти були дорогі. Тому згрупувавшись у Льоші Гадая в сарайчику біля хати, ми заснували підпільну майстерню. Де робили велосипеди під замовлення, ремонтували, а також продавали б\в запчастини і аксесуари. Все було супер лише перший рік.


Про тусовку

        Коли зрозуміли, що дворова майстерня дає мало віддачі, якраз в моду увійшов Цуклінг. Російська група, яка пропагандує велотуризм, а разом з тим і олдскул мтб і сх. Пізніше появилася і київська компанія, яка підтримувала мтб і сх – АТСХ. Ну і звичайно появився стимул і нам щось робити і показувати.


Про бренд

        З початку 2016ого року ми почали працювати над командою. Зібралися самі стійкі кадри: В. Касперович, А. Лемешко, А. Горбаль, Л. Гадай, Б. Дезм, А. Карпов, О. Назарчук, О. Ходаковський. Сформувався власний стиль – луцький, який є унікальний. Він має в собі елементи інших тусовок: АТСХ, Цукінг і тп., але є і родзинка притаманна лише цьому регіону і цьому бренду.